Adobe Photoshop -yksityiskoulutus ja -konsultointi

Oletko kiinnostunut oppimaan Adobe Photoshopin taitavan käytön ja käyttää Photoshop-ohjelmaa työssäsi mahdollisimman ammattimaisesti? Et ehkä halua osallistua avoimelle Photoshop-kurssille, vaan olet kiinnostunut siitä, että ammattilainen auttaisi ja opastaisi sinut Photoshopin saloihin yksityisesti?

Mixtum tarjoaa kaikille avoimia peruskursseja, mutta mikäli jo osaat ohjelman perusteet tai sinulla on hyvin yksilöllinen tarve ohjelmaa tai sen ominaisuuksia kohtaan, voit pyytää tarjouksen sinun omien tarpeiden mukaisesti räätälöidystä Adobe Photoshop -yksityiskoulutuksesta tai -konsultoinnista. Yksityiskurssi kurssi voidaan järjestää joko etänä verkon välityksellä tai vaikkapa suoraan sinun omalla työpisteelläsi. Photoshop-konsultointi voi olla vaikkapa muutaman tunnin pituinen opastus, mutta periaatteessa konsultoinnin kesto, sijainti, sisältö ja kaikki muu on vapaasti sovittavissa. Ota siis yhteyttä ja kerro tarpeistasi niin voimme suunnitella juuri sinun tarpeisiin sopivan konsultoinnin.

Photoshop-konsultointi